מערכת CRM של ליד מנג'ר
מערכת CRM, יתרונות וחסרונות: כך משפרים את רווחיות בית העסק
3 ספטמבר, 2020
אימות מספר טלפון שליחת סמסים מהחשבון
19 דצמבר, 2020

חיבור מהיר ל- WhatsApp Web

קישור ל-WHATSAPP WEB

שלחו הודעות מהירות ללידים

מעתה תוכלו להיות בקשר עם הלידים בקלות וביעילות גם דרך ה-WhatsApp. באמצעות אייקון להקפצה מהירה של WhatsApp Web ישירות ממסך הלידים ובכרטיס הליד להתכתבות מהירה עם הלידים.


לפניכם מדריך להפעלה והגדרת הקפצת וואטסאפ ווב ישירות מתוך מערכת לניהול לידים Lead Manager:


כל עוד יש לכם חשבון WhatsApp שמוגדר במחשב, בין אם האפליקציה מותקנת במחשב או שפתחתם אותו בדפדפן ב- web, תוכלו לשלוח הודעות בוואטסאפ ללידים.

את ההרשאה להפעלת אופציית אייקון הוואטסאפ תוכלו להגדיר ברמת כל משתמש ומשתמש, במסך המשתמשים > בחירת משתמש > כניסה לעריכת פרטי משתמש > סימון הצ'קבוקס של הצג אייקון וואטסאפ > שמירה. צילום מסך להמחשה:

לאחר שהפעלתם את ההרשאה ברמת המשתמש יופיע אייקון של וואטסאפ בטבלת הלידים > בעמודת הטלפון של הליד. צילום מסך להמחשה:

בלחיצה על האייקון תועברו לדף של וואטסאפ בו יש ללחוץ על כפתור "המשיכו לשוחח", אשר יפתח צ'אט עם הליד שבחרת בחשבון הוואטסאפ שלכם באפליקציה המותקנת ומוגדרת במחשב. צילום מסך להמחשה:

במידה ולא מותקנת אפליקציית WhatsApp Web במחשב, תוכלו לבחור אם להוריד ולהתקין אותה או לעבור לוואטסאפ WEB. צילום מסך להמחשה:

שימו לב: אייקון הוואטסאפ יופיע בטבלת הלידים רק למשתמשים שהוגדרה להם ההרשאה לוואטסאפ וגם רק ללידים שלהם מופיע מספר טלפון תקין וולידי.


* בהתאם לטכנולוגיה של WhatsApp, עבור כל טלפון ניתן להפעיל את WhatsApp Web במחשב אחד בלבד בו זמנית. כמו כן, כל זמן הפעילות בWhatsApp Web, על הטלפון להיות פעיל, זמין ומחובר לנתונים סלולריים (או רשת אינטרנט אחרת). לביטחונכם ולפרטיותכם, מומלץ לנתק את WhatsApp Web כאשר אתם עוזבים את המחשב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *