מספרים וירטואליים חכמים עם בקרה שיווקית

זהו בקלות את ספק הלידים הטלפוניים הטוב ביותר שלכם, קבלו לידים ב-SMS לנייד, עשו שימוש בנתב שיחות וירטואלי – ועוד.

מספר וירטואלי חכם יאפשר לך לעקוב אחר מקורות הפרסום בקלות

שייכו מספר וירטואלי לכל מקור פרסום, וזהו מיהו מקור הפרסום הטוב ביותר שלכם – מאיזה מקור פרסום אתם מקבלים הכי הרבה טלפונים?

כדי לעשות שימוש במספרים וירטואליים חכמים יש צורך בחשבון פעיל במערכת ליד מנג'ר. אם עדיין אין לכם חשבון במערכת CRM שלנו, הקימו עכשיו חשבון התנסות ל-30 ימים בחינם. להקמה מיידית של חשבון התנסות מלאו פרטיכם בטופס דף הבית. לחילופין, רשמו פרטיכם כאן ואנו נחזור אליכם טלפונית כדי להנחות אתכם בהקמה:


* מאשר/ת שתצרו איתי קשר בשיחה, מיילים והודעות

ראשית, מהו מספר וירטואלי?

מספר וירטואלי הוא מספר טלפון אשר מנתב את השיחות הנכנסות אליו למספר טלפון אחר (נניח – המשרד או הנייד שלכם), ומאפשר מעקב אחר כל השיחות המתקבלות לעסק בצורה מסודרת. מה מיוחד במספר טלפון וירטואלי? הוא שולח את פרטי השיחה ומקורות הפרסום למערכת ניהול לידים לטובת בקרה שיווקית מתקדמת.

הליד שיתקבל אוטומטית לחשבונכם במערכת ליד מנג'ר יכלול פרטים רבים, ביניהם מס' הטלפון של המתקשר, מקור הפרסום ממנו הגיע (אליו שייכתם את מספר הטלפון הוירטואלי המסויים), האם השיחה נענתה, מה היה משך השיחה ואף הקלטה של השיחה, פרמטרים שכללתם ב-URL בדף הנחיתה בו פרסמתם את המספר, ועוד.


מדוע יש צורך במספר וירטואלי?

וי קטן מספר וירטואלי מאפשר קבלת חיווי אוטומטי על שיחות נכנסות לתוך מערכת ניהול הלידים שלכם. השיחה התקבלה כליד טלפוני ולכן, אם לא הספקתם לענות לשיחה, תוכלו לחזור לליד המתקשר במועד מאוחר יותר מבלי לרשום מיד את המספר כדי שלא "יילך לאיבוד" בין כל המספרים עימם שוחחתם היום.

וי קטן מספרים וירטואליים מאפשרים בקרה מקסימלית על מקורות הפרסום השונים שלכם. ניתן להגדיר מספר וירטואלי שונה לכל מקור פרסום – לכל ספק, מודעה, דף נחיתה או מקור אחר. באמצעות שיוך מספרים וירטואליים למקורות הפרסום השונים תוכלו לדעת איזו פניה הגיעה מאיזה מקור פרסום. למשל, תוכלו לשייך מספר וירטואלי אחד לקמפיין הפייסבוק שלכם, מספר וירטואלי אחר שישוייך לקמפיין שאתם עורכים ב-LinkedIn, מספר וירטואלי נוסף שישוייך לאתר שלכם (או לדף מסויים באתר), וכדומה.


מאפיינים חשובים נוספים של מספרים וירטואליים

מערכת ליד מנג'ר מספקת מספר פתרונות מתקדמים בשילוב טלפונים וירטואליים:


תנו לנו לפרט לכם אפשרויות נוספות לייעול העסק שלכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:


* מאשר/ת שתצרו איתי קשר בשיחה, מיילים והודעות