לידים איכותיים – כיצד ניתן לקבלם?

על לידים ומסעות פרסום ממוקדים: למתחילים בתחום
20 אפריל, 2015
לידים באינטרנט – אונליין
20 אפריל, 2015

לידים איכותיים – כיצד ניתן לקבלם?

כל חברה זקוקה ללידים איכותיים על מנת להגדיל את בסיס הלקוחות. במאמר הבא נסביר כיצד מקבלים לידים שכאלו

המדריך לקבלת לידים איכותיים

לידים איכותיים הם הבסיס למסע פרסום מוצלח. מעבר לעובדה שכיום משמשים הלידים את כל סוגי העסקים – החל מהחברות הגדולות ועד בתי העסק הקטנים – מדובר על אחת הדרכים היעילות להגדלת הרווחים. לידים איכותיים מבטיחים פרטי קשר של לקוח אשר כבר מצהיר על כך שהוא מעוניין בשירות או במוצר.

אך בהקשר של לידים איכותיים תמיד עולה השאלה כיצד הם נמדדים. במילים אחרות, האם ישנם קריטריונים אשר דרכם ניתן לקבוע האם לידים הם איכותיים? ואם כן, איך נדע עד כמה הם איכותיים ומה ההבדל בין לידים שונים אותם אנחנו מתקבלים למערכת?

כל הגורמים למדידת איכות הלידים

הדרך האולטימטיבית לקבוע האם ליד הוא איכותי היא לבדוק האם בוצעה עסקה. הבעייתיות היא שבדיקה זו יכולה להתבצע רק בדיעבד, ולא ניתן להסתמך עליה מראש. יחד עם זאת, ליד איכותי נמדד גם על פי גורמים אחרים. לדוגמא, אם הלקוח מילא את כל הפרטים בצורה נכונה ואפילו הוסיף הערה המעידה על התעניינות – הרי שמדובר על ליד איכותי.
דרך נוספת לבדוק את איכות הלידים היא להשוות אותם עם לידים אחרים. מערכת ניהול לידים מתקדמת מאפשרת למנהלי מסעות הפרסום לבצע מעקב רצוף אחרי הלידים המגיעים אליהם. בצורה כזו קל להבחין בין לידים שאינם מייצגים לקוח מעוניין לבין לידים איכותיים.

כך תנצלו את הלידים האיכותיים

החשיבות של לידים איכותיים היא עצומה. ראשית, לידים אלו מצביעים על כך שמשאבי הקמפיין ומסע הפרסום הופנו למקום הנכון. שנית, הלידים מקלים את העבודה על נציגי השירות ואנשי המכירות. הלקוח המשאיר פרטים במטרה ליצור קשר עם החברה הוא כבר מכיר בצורך שלו במוצר או בשירות.

גם לאחר שמקבלים לידים איכותיים, יש לדעת כיצד לעבוד איתם. הכנסת הלידים למערכת בצורה לא נכונה או לא מסודרת עלולה להסב נזקים, לעיתים אפילו בצורה בלתי הפיכה. הדרך היחידה והנוחה ביותר לנצל את הפוטנציאל של לידים איכותיים היא להשתמש במערכת ניהול מתקדמת.

פתיחת חשבון במערכת ניהול לידים נעשית בצורה פשוטה וקלה. כל מה שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם אחד מאנשי החברה, להעמיד צרכים, רצונות ומטרות ולהתחיל ליהנות מלידים המגיעים מאתרים שונים. התפעול של מערכת ניהול הלידים נעשה בצורה פשוטה ומאפשר מצד אחד קשר עם לקוחות הקצה, ומצד שני הפניה אל אנשי מכירות. בצעו את דריסת הרגל שלכם באינטרנט ופתחו בהקדם חשבון במערכת ניהול הלידים המתקדמת בישראל.

 

תנו למערכתLead Manager  לייעל לכם את תהליכי העבודה.

נסו זאת עכשיו, ללא עלות:

2 Comments

  1. עפר הגיב:

    אשמח אם תצרו עמי קשר לגהי לידים איכותים בתחום הטיפולי

  2. עפר הגיב:

    מבקש לקבל מידע על לידים איכותיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *