ניהול פניות מהאתר בקלות עם מערכת LeadManager 

מערכת CRM למיסוי מקרקעין
מערכת CRM למיסוי מקרקעין
22 דצמבר, 2021
מהי תוכנת ניהול לידים?
1 ינואר, 2022

ניהול פניות מהאתר בקלות עם מערכת LeadManager 

כל סוג של עסק, חברה או ארגון זקוקים היום לאתר אינטרנט מושקע וידידותי למשתמש. באמצעות האתר ניתן לקבל פניות מלקוחות פוטנציאליים, לכן מדובר על נושא חשוב וחיוני, שיש לתת עליו את הדעת. עם זאת, ללא ניהול מקצועי ואיכותי של כל הפניות המגיעות מהאתר, אתם עלולים לפספס לא מעט לקוחות, דבר המתבטא באחוזי מכירות נמוכים יותר ושורת רווח פחות משמעותית. לכן בעידן הנוכחי לא ניתן להסתדר ללא מערכת ניהול פניות מהאתר, שתוכל לנהל את כל הפניות המתקבלות בצורה המסודרת והמאורגנת ביותר.

אנו בחברת Lead Manager נשמח לספק לכם מערכת ניהול פניות מהאתר ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים מערכת מתקדמת ומשוכללת, המבוססת על טכנולוגיית ענן ומאפשרת גישה נוחה לכל הפעולות השונות מכל סמארטפון, טאבלט ולפטופ. ניתן להשתמש במערכת על מנת לבצע בקרה ומעקב אחר הטיפול בפניות נכנסות, העברתן לאנשי המכירות המתאימים וסיום התהליך במכירה מוצלחת. המערכת מאפשרת להפיק מגוון רחב של דוחות בזמן אמת, על מנת לאפשר קבלת החלטות נבונות ולנהל בצורה יעילה יותר את כל תהליך המכירה.

ניהול פניות מהאתר באמצעות מערכת ייעודית

מערכת לניהול פניות מהאתר יכולה ללא שום ספק לייעל את העבודה שלכם ולהפוך אותה לנוחה, מהירה ומקצועית יותר. המערכת מאפשרת לנתב את כל הפניות המתקבלות לאנשי המכירות המתאימים, על מנת להבטיח טיפול מהיר וענייני בכל פנייה. יש לזכור כי ללא המערכת, הפניות עלולות ליפול בין הכיסאות. לא פעם ניתן לשמוע על לקוחות שחזרו אליהם לאחר מספר ימי עבודה, דבר שברוב המקרים מתברר כפניה לא רלוונטית. רוב הישראלים לא יחכו עד שבית עסק מסוים יחזור אליהם, מאחר והרוב המוחלט של האנשים יפנו למתחרים. לכן יש לזכור כי מי שלא ישקיע במערכת מתקדמת ויעילה של ניהול פניות מהאתר, עלול למצוא את עצמו מחוץ לתחרות. אך מערכת מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, תבטיח את ניתוב הפניות הרלוונטיות לאנשי המכירות. כמו כן, המערכת מעדכנת את אנשי המכירות לגבי הפניה, באמצעות סמס או מייל, על מנת לזרז את הטיפול ולהבטיח לעצמכם לקוחות מרוצים.

ניהול לקוחות בענן

ניהול פניות מהאתר – כיצד לעשות זאת נכון?

מעבר לצורך לנתב את הפניה לאנשי המכירות ולהבטיח את הטיפול המהיר והיעיל ביותר בכל פניה, יש צורך לתת את הדעת לצורך לבצע מעקב ובקרה לכל התהליך. מערכת לניהול פניות מסוגלת לספק למנהלים את האפשרות לנהל את כל התהליך, לבצע מעקב אחר כל פניה נכנסת וללוות אותה לכל אורך התהליך, עד לסיום תהליך המכירה. בצורה כזאת, ניתן לגלות את נקודות החולשה של אנשי המכירות השונים, לספק להם טיפים ועצות לשיפור תהליך המכירה וכמובן להתערב ולסייע להם בתהליך. מעבר לכך, המערכת מאפשרת לקבל מידע אודות תהליכי העבודה של מחלקת המכירות ועל ההתנהלות של כל אחד מאנשי המכירות באופן עצמאי. זוהי דרך מעולה לשפר חלקים שונים בתהליך המכירה ולהבטיח עבודה מהירה, יעלה ועניינית יותר.

אנו בחברת Lead Manager נשמח לספק לכם מערכת ניהול פניות מהאתר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מערכת ניהול הפניות שלנו, הוא היכולת להפיק דוחות בזמן אמת. הדוחות יכולים ללמד את מנהלי החברה אודות מצב החברה ומצב המכירות, במטרה לקבל החלטות מושכלות ונבונות יותר. ניתן להשתמש במערכת כדי לספק לכל לקוח פוטנציאלי את השירות המהיר ומקצועי ביותר, במטרה להפוך אותו ללקוח קבוע, נאמן ומשלם. אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי מערכת ניהול פניות, במטרה לשפר את הרווחיות שלכם. למידע נוסף, צרו קשר:

נסו זאת עכשיו, ללא עלות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *