הגדרות ראשוניות (דף 6 מתוך 8)

מערכת LeadManager מפעילה מספר מנגנונים ובקרים המסייעים לשמור על איכות גבוהה של לידים.

בקרת איכות – בדיקת כפילות

מערכת LeadManager מכילה מנגנון בדיקת כפילות, היודע לסמן לידים בסמל ייחודי  במקרה בו הם כפולים. על מנת להגדיר זאת יש לבצע את הפעולות הבאות:

 1. בקרת הכפילות מתבצעת על שדה מסוים, ומומלץ לבצעה על שדות טלפון / מייל (ניתן כל שדה בנפרד או כולם ביחד).
  • את ההגדרה מבצעים: בחלון ההגדרות > לידים > שדות > בחירת שדה > סימון "בדיקת כפילות".
  • באופן דיפולטיבי קמפיינים וערוצים חדשים מוגדרים עם בדיקת כפילות, ניתן לבחור באיזו רמה להגדיר את הבדיקה, ברמת ערוץ, קמפיין או חשבון – לדוג' אם תרצו להגדיר ברמת כל החשבון, יש צורך בהגדרה גם בכל הערוצים, גם בכל הקמפיינים וגם במסך ההגדרות.
 2. היכנסו למסך ההגדרות, בחרו ב"בקרת איכות".
 3. בלשונית "כפילות לידים" סמנו  בתיבת הסימון "הפעל בדיקת כפילות".
 4. מס' ימים לבדיקת כפילות – חידוש! – משך הזמן בו ליד הנכנס פעמיים ייחשב לכפול. ניתן להגדיר תקופה לכפילות לפי חודש בחודשו (חודש קלנדרי) או לפי מספר ימים/שעות/דקות (שעות ודקות ייצוגו בעזרת מספרים עשרוניים). בדוג', 0.02083 = 30 דק'.
 5. הגדרות נוספות:
  • לבצע AND בין השדות לבדיקת כפילות – כאשר אפשרות זו מסומנת, בדיקת הכפילות תתייחס לכל השדות אשר מופעלת בהם בדיקת כפילות יחד. כלומר, אם מסומנת בדיקת כפילות בשדות טלפון ודואר אלקטרוני, ליד ייחשב ככפול רק אם גם שדה טלפון וגם שדה דואר אלקטרוני זהים לאותם השדות בליד אחר.
  • בדיקת כפילות בכל החשבון – כאשר תסומן אפשרות זו, בדיקת הכפילות תעשה השוואה בין הליד הנכנס ללידים מכל הקמפיינים והערוצים בחשבון בהם מסומנת בדיקת כפילות.
  • אפשר שליחת תבניות דיוור אוטומטיות בדוא"ל ובסמס ללידים כפולים לאחר קליטה – לאחר הסרת הסימון לא ישלח דיוור בדוא"ל או בסמס ללידים כפולים בעת קליטתם למערכת ליד מנג'ר.
 6. סטטוס אוטומטי ללידים כפולים – חידוש! – ניתן להגדיר סטטוס אוטומטי ללידים כפולים – על פי כל סטטוס הקיים במערכת או סטטוס דינמי שהגדרתם בעצמכם.
 7. הקליקו על "שמירה".

להסבר על חיווי אודות לידים כפולים במסך הלידים לחצו כאן >צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת חשבון חינם