ניהול המכירות והשיווק לעסקים וחברות


אם אתם בעלי עסק או חברה, עובדים מול קהל לקוחות גדול, ומחפשים כל הזמן דרכים לגיוס לקוחות חדשים, אין ספק שזמן הוא מילת המפתח עבורכם, וגם נסיון להוזיל עלויות ככל שניתן. יחד עם זאת, אם תוזילו עלויות, לא יהיה לכם כוח אדם מספיק כדי לנהל את קשרי הלקוחות שלכם בצורה מכובדת, נאותה ויעילה. פלונטר? כבר לא.

עם מערכת Lead Manager תוכלו לנהל את תהליך המכירות בעסק או בחברה שלכם בצורה יעילה, נוחה, תוך חסכון משמעותי במשאבים ובזמן, ועם אופטימיזציה של תהליכי המכירה שלכם, החשובים כל כך לשימור העסק והגדלת נתח הלקוחות והרווחים.

7-leadlifecycle

ניהול נכון = תרבות ארגונית נבונה
חברות רבות או בעלי עסק, מוצאים עצמם עומדים לעתים בפני שוקת שבורה. יש להם מחלקת שיווק מעולה, אנשי מכירות מצויינים, מנהלי חשבון מעולים, ועדיין, התמונה כולה אינה ברורה, אין סנכרון בין המחלקות, והמכירות לא מתרוממות.

CRM (Customer Relationship Management), או בעברית ניהול קשרי לקוחות, הוא תפיסה של תרבות ארגונית, שמטרתה טיפול בכלל היחסים של העסק או החברה, מול הלקוחות שלה. מערכת קשרי לקוחות זו המתמחה בניהול וטיפול בלידים, מאפשרת לעסק לשפר, לייעל ולהגדיל את היקף המכירות, ולהגיע ליעדים אשר הוצבו בפניו.

למי-מתאים-5פועלים למינוף העסק
מערכתLead Manager  מציעה לבעלי עסק וחברות, להיות בשליטה מלאה על כך המתרחש בתהליך המכירות, לקבל תמונת מצב עדכנית, ולעקוב אחר התקדמות ניהול לידים על ידי אנשי המכירות או מנהלי הקמפיינים.

המערכת מאפשרת יבוא לידים אוטומטי מאתר החברה אליה, יבוא לידים ממקורות חיצונים שונים, העברת לידים פוטנציאליים לאנשי המכירות המתאימים, פרסונליזציה של הלידים על ידי ניתוח דפוסי ההתנהגות של הלקוח, ודרכים רבות נוספות, המציעות שיפור יחסי חברה – לקוח והגדלת קהל הלקוחות של החברה.

call-centersמערכתLead Manager  מאפשרת את כל זאת בקלות וידידותיות למשתמש. לא נדרשת הכוונה מיוחדת, או שליטה מסוימת ביישומי מחשב. קיימת אפשרות להפיק דוחות בקלות, על פי הגדרות אישיות וצרכים משתנים, קבלת נתונים בזמן אמת ובכל מקום, קבלת תמונה כוללת של מערך הלידים והמכירות בחברה, ובעיקר, חסכון בזמן ובמשאבים, וייעול השירות, עד להגדלת רווחים באופן משמעותי. רוצים לקבל את הטוב ביותר – מערכתLead Manager  תעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.

logo_white_WEB_2

שיחת חינם בקליק